| POWER | 950 W |
| OIL CONTENT | 1.00 L |
| Brand | ROSBERG |
| MODEL: | R51980U |
| TYPE: | ФРИТЮРНИК |
| POWER: | 950 W |
| OIL CONTENT: | 1.00 L |
| REMOVABLE BOWL: | Yes |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| OIL FILTRATION: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800237042418 |






i
"" Today
| POWER | 950 W |
| OIL CONTENT | 1.00 L |
| Brand | ROSBERG |
| MODEL: | R51980U |
| TYPE: | ФРИТЮРНИК |
| POWER: | 950 W |
| OIL CONTENT: | 1.00 L |
| REMOVABLE BOWL: | Yes |
| OBSERVATION WINDOW: | Yes |
| OIL FILTRATION: | Yes |
| LIGHT INDICATOR: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.670 kg |
| EAN | 3800237042418 |