| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 100 W |
| FREQUENCY RANGE | 40 ÷ 23k |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | CX 690 |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHMS |
| FREQUENCY RANGE: | 40 ÷ 23k |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823126687 |






i
"" Today
| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 100 W |
| FREQUENCY RANGE | 40 ÷ 23k |
| Brand | HERTZ |
| MODEL: | CX 690 |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 4 OHMS |
| FREQUENCY RANGE: | 40 ÷ 23k |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8018823126687 |