| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 250 W |
| FREQUENCY RANGE | 34 Hz - 200 Hz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 1200S |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 250 W |
| IMPEDANCE: | 2 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 34 Hz - 200 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281984570 |







i
"" Today
| DIMENSION | 30 СМ |
| MAX POWER | 250 W |
| FREQUENCY RANGE | 34 Hz - 200 Hz |
| Brand | JBL |
| MODEL: | STAGE 1200S |
| DIMENSION: | 30 СМ |
| MAX POWER: | 250 W |
| IMPEDANCE: | 2 Ohm |
| FREQUENCY RANGE: | 34 Hz - 200 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6925281984570 |