| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 100 W |
| FREQUENCY RANGE | 29 - 33,000 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-A6971F |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 4 oHm |
| FREQUENCY RANGE: | 29 - 33,000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 30884938509528 |







i
"" Today
| DIMENSION | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER | 100 W |
| FREQUENCY RANGE | 29 - 33,000 Hz |
| Brand | PIONEER |
| MODEL: | TS-A6971F |
| DIMENSION: | 15 X 23 СМ |
| MAX POWER: | 100 W |
| IMPEDANCE: | 4 oHm |
| FREQUENCY RANGE: | 29 - 33,000 Hz |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 30884938509528 |