| MODEL | COIN |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL: | COIN |
| MAXPOWER-W: | 10.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| WIDTH: | 8.00 см |
| HEIGHT: | 32.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883119069 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| MODEL | COIN |
| MAXPOWER-W | 10.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LIGHTEX |
| MODEL: | COIN |
| MAXPOWER-W: | 10.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| WIDTH: | 8.00 см |
| HEIGHT: | 32.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800883119069 |