| SERIES | ENDURA |
| MAXPOWER-W | 25.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LEDVANCE |
| SERIES: | ENDURA |
| MAXPOWER-W: | 25.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| HEIGHT: | 80.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4099854461033 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| SERIES | ENDURA |
| MAXPOWER-W | 25.0 W |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LEDVANCE |
| SERIES: | ENDURA |
| MAXPOWER-W: | 25.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 44 IP |
| HEIGHT: | 80.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4099854461033 |