| SERIES | ENDURA |
| SOCKET | E27 |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LEDVANCE |
| SERIES: | ENDURA |
| SOCKET: | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION: | 43 IP |
| MATERIAL: | АЛУМИНИЙ |
| LENGTH: | 21.00 см |
| WIDTH: | 11.80 см |
| HEIGHT: | 21.20 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА КРУШКА MAX 60W |
| EAN | 4099854452079 |


