| TYPE DEVICE | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER | 50 W |
| FREQUENCY RANGE | 235Hz – 20kHz |
| SENSITIVITY | 104 dB |
| NUM WAYS | 2 |
| Brand | KLIPSCH |
| MODEL: | FLEXUS SURR 100 BK ЧИФТ |
| KIND: | SPEAKERS |
| TYPE DEVICE: | СЪРАУНД КОЛОНА |
| MAX POWER: | 50 W |
| FREQUENCY RANGE: | 235Hz – 20kHz |
| SENSITIVITY: | 104 dB |
| DIMENSION (X, W, D): | 171 x 105 x 110 |
| WEIGHT: | 1.13 КГ |
| NUM WAYS: | 2 |
| EAN | 743878066494 |



















