| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCG150E |
| POWER: | 150.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 8432406080010 |







i
"" Today
| POWER | 150.00 W |
| GRINDING LEVELS | 1 |
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL: | BXCG150E |
| POWER: | 150.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 1 |
| CABLE LENGTH: | 1.00 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.680 kg |
| EAN | 8432406080010 |