| POWER | 150.00 W |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | CGF01PGEU |
| POWER: | 150.00 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.780 kg |
| EAN | 8017709283032 |








i
"" in 4 days
| POWER | 150.00 W |
| Brand | SMEG |
| MODEL: | CGF01PGEU |
| POWER: | 150.00 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.780 kg |
| EAN | 8017709283032 |