| BODY MATERIAL | ЖЕЛЯЗО |
| SHACKLE THICKNESS | 5.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 20.00 мм |
| Brand | TOP STRONG |
| MODEL: | TS |
| BODY MATERIAL: | ЖЕЛЯЗО |
| BODY WIDTH: | 32.00 мм |
| SHACKLE THICKNESS: | 5.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 20.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| WITH CODE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.066 kg |
| EAN | 3800123127199 |








