| BODY MATERIAL | МАСИВЕН МЕСИНГ |
| SHACKLE MATERIAL | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 8.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 30.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | D-P-50-M |
| BODY MATERIAL: | МАСИВЕН МЕСИНГ |
| BODY WIDTH: | 50.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 8.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 30.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 2 |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.285 kg |
| EAN | 3800027620420 |


