| BODY MATERIAL | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| SHACKLE MATERIAL | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 8.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 35.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | D-P-50-W |
| BODY MATERIAL: | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| BODY WIDTH: | 50.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | ЗАКАЛЕНА СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 8.50 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 35.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.333 kg |
| EAN | 3800027620116 |





