| BODY MATERIAL | МЕСИНГ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 7.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 28.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | Y120B |
| BODY MATERIAL: | МЕСИНГ |
| BODY WIDTH: | 50.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 7.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 28.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| WITH CODE: | No |
| EAN | 5052847099711 |


