| BODY MATERIAL | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| SHACKLE MATERIAL | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS | 11.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT | 33.00 мм |
| Brand | YALE |
| MODEL: | Y125B |
| BODY MATERIAL: | СТОМАНЕНИ ЛАМЕЛИ |
| BODY WIDTH: | 66.00 мм |
| SHACKLE MATERIAL: | СТОМАНА |
| SHACKLE THICKNESS: | 11.00 мм |
| SHACKLE HEIGHT: | 33.00 мм |
| COUNT OF KEYS: | 3 |
| WITH CODE: | No |
| EAN | 5052847099919 |


