| PROGRAMMES NUMBER | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER | 7 |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | MDWTT0802MS-WF |
| CAPACITYINSTANDARDPLACESETTING: | 8 |
| COLOUR: | ИНОКС |
| NOISE EMISSION CLASS: | C |
| SOUND POWER LEVEL: | 49.0 dB |
| PROGRAMMES NUMBER: | 8 |
| TEMPERATURES NUMBER: | 7 |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| ELECTRONIC DISPLAY: | Yes |
| START DELAY: | Yes |
| DURATION OF ECOPROGRAM: | 3:40 |
| ENERGY CONSUMPTION ECO: | 72.00 kWh |
| WATER CONSUMPTION PER CYCLE: | 8.0 L |
| HEIGHT: | 59.50 см |
| WIDTH: | 55.00 см |
| DEPTH: | 50.00 см |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939962624365 |















