
Запознайте се с Natec PUG - високоговорители 2.1, които лесно можете да монтирате в собствената си стойка. Въпреки малкия си размер, те ще ви изненадат не само с добър звук, но и с производителност още от първите секунди след свързването. Забравете за инсталирането на каквито и да било драйвери. Просто включете и се наслаждавайте на любимата си музика.


Звук, който изненадва
Компактни високоговорители с пълен (включително басов) звук - така накратко може да се опише Natec PUG. Този малък комплект с обща мощност 11 W успява да изненада, справяйки се както със сложни музикални жанрове, така и с филми, а също и с възпроизвеждането на мултимедийни материали, необходими за работа и учене. Изобилието от баси се дължи на нискочестотния говорител с мощност 5W, което make Natec PUG изключително гъвкав.
Когато пространството е от значение
Нямате достатъчно място, но вградените в лаптопа или монитора ви високоговорители не са достатъчни? Natec PUG е идеалният избор, който ще ви позволи да се наслаждавате на добро качество на звука дори при малко пространство. Нещо повече, този малък комплект се захранва от класически USB Type-A конектор. Това е просто и ефективно решение, което ще ви накара да забравите за заплетените кабели и тевжките захранващи адаптери.


Просто включете
Няма драйвери и захранвания. Natec PUG ще започне да свири веднага, когато се включи към USB порт и 3,5-милиметров конектор. Вижте колко е лесно.
Контрол на силата на звука на върха на пръстите ви
Лесното и бързо регулиране на силата на звука е голямо предимство на Natec PUG. Всичко, което трябва да направите, е да използвате контрола, разположен отпред на високоговорителя. Вече не е необходимо да наманявате звука с функционалните клавиши, а с допълнителната подсветка можете лесно да го намерите дори през нощта. Необходимо е само едно просто движение.


| TYPE | 2.1 |
| Brand | NATEC |
| MODEL: | PUG 11W RMS 2.1 BLACK NGL-2111 |
| TYPE: | 2.1 |
| FREQUENCY RANGE: | 150 HZ - 20 KHZ |
| IMPEDANCE: | 4 Ω |
| MAX POWER: | 11 W RMS |
| REMOTE CONTROL: | No |
| HEADPHONE JACK: | No |
| MICROPHONE INPUT: | No |
| SOUND CONTROL: | Yes |
| WOOD BODY: | No |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5901969443844 |
















