| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO | 16.00 m² |
| WORK LEVELS | 3 |
| THERMOSTAT | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER | No |
| Brand | SANG |
| MODEL: | CH-2002F |
| CONVECTOR TYPE: | FREE-STANDING |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| HEATED AREA UP TO: | 16.00 m² |
| WORK LEVELS: | 3 |
| THERMOSTAT: | Yes |
| MOISTURE RESISTANCE: | No |
| WI-FI: | No |
| DISPLAY: | No |
| WALL MOUNTING: | Yes |
| WEEKLY PROGRAMMER: | No |
| THERMOREGULATOR: | Yes |
| PROTECTION FOR CHILDREN: | No |
| AUTOMATIC FALL SHUTOFF: | No |
| HEIGHT: | 38.50 см |
| WIDTH: | 53.50 см |
| LENGTH: | 20.00 см |
| COLOUR: | БЯЛ |
| ADDITIONAL EXTRAS: | ADDITIONALEXTRAS |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800139288778 |










