| GAME INCLUDED | 160 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY | 1.8" |
| Brand | MY ARCADE |
| MODEL: | GAMER MINI CLASSIC 160 GAMES |
| GAME INCLUDED: | 160 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY: | 1.8" |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 845620039265 |






i
"" Today
| GAME INCLUDED | 160 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY | 1.8" |
| Brand | MY ARCADE |
| MODEL: | GAMER MINI CLASSIC 160 GAMES |
| GAME INCLUDED: | 160 GAMES INCLUDED |
| DISPLAY: | 1.8" |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 845620039265 |