| GAME INCLUDED | ВКЛЮЧЕНИ 301 ИГРИ |
| DISPLAY | 2.5" |
| Brand | MY ARCADE |
| MODEL: | GO GAMER TETRIS 301 GAMES |
| GAME INCLUDED: | ВКЛЮЧЕНИ 301 ИГРИ |
| DISPLAY: | 2.5" |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 845620070299 |







i
"" Today
| GAME INCLUDED | ВКЛЮЧЕНИ 301 ИГРИ |
| DISPLAY | 2.5" |
| Brand | MY ARCADE |
| MODEL: | GO GAMER TETRIS 301 GAMES |
| GAME INCLUDED: | ВКЛЮЧЕНИ 301 ИГРИ |
| DISPLAY: | 2.5" |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 845620070299 |