| POWER | 2500 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5083-4 |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.750 kg |
| EAN | 9003898508345 |



i
"" Today
| POWER | 2500 W |
| Brand | FIRST |
| MODEL: | FA-5083-4 |
| POWER: | 2500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.750 kg |
| EAN | 9003898508345 |