| KIND | NORMAL |
| POWER | 1500 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 1504BK-EUE4 |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 1500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| TOUCH CONTROL: | No |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 8590669304738 |






i
"" Today
| KIND | NORMAL |
| POWER | 1500 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 1504BK-EUE4 |
| KIND: | NORMAL |
| POWER: | 1500 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 1 |
| TOUCH CONTROL: | No |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.300 kg |
| EAN | 8590669304738 |