| KIND | CERAMIC |
| POWER | 2400 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 2263BK |
| KIND: | CERAMIC |
| POWER: | 2400 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.120 kg |
| EAN | 8590669278077 |



i
"" Today

Инфрачервеният котлон Sencor SCP 2263BK предлага изключително бързо загряване на стъклокерамичната повърхност, достигайки високи температури само за няколко секунди. Това не само пести време, но и осигурява прецизно готвене на любимите Ви ястия с минимални загуби на енергия.

За разлика от индукционните котлони, инфрачервената плоча на Sencor е съвместима с всякакви видове готварски съдове с плоско дъно – от чугун и неръждаема стомана до стъкло и керамика. Гладката повърхност позволява лесно почистване и поддръжка на хигиената в кухнята.

Уредът е проектиран с мисъл за сигурността. Разполага със защита срещу прегряване и светлинен индикатор, който предупреждава за гореща повърхност. Ергономичните въртящи се бутони позволяват плавно регулиране на температурата, а нехлъзгащите се крачета гарантират стабилност върху плота.
| KIND | CERAMIC |
| POWER | 2400 W |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SCP 2263BK |
| KIND: | CERAMIC |
| POWER: | 2400 W |
| NUMBER OF HEATING ZONES: | 2 |
| MECHANICAL CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.120 kg |
| EAN | 8590669278077 |