| MATERIAL | ПДЧ |
| LENGTH | 2400.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| HEIGHT | 2180.00 мм |
| Brand | IRIM |
| MODEL: | KUSTIC 240 СМ. |
| MATERIAL: | ПДЧ |
| COLOUR: | ДЪБ КАФЕ/ДЪБ АМБЪР |
| LENGTH: | 2400.00 мм |
| WIDTH: | 450.00 мм |
| HEIGHT: | 2180.00 мм |
| DEPTH TOP: | 300.00 мм |
| DEPTH BOTTOM: | 450.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800940176738 |









