| GARDEN TOOL TYPE | МОТИЧКА |
| TOTAL LENGTH | 380.00 мм |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 8915 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИЧКА |
| TOTAL LENGTH: | 380.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 65 мм |
| HANDLE: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.331 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500023429 |




