| GARDEN TOOL TYPE | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH | 1170.00 мм |
| Brand | FISKARS |
| MODEL: | FS 131413 SOLID |
| GARDEN TOOL TYPE: | ЛОПАТА |
| TOTAL LENGTH: | 1170.00 мм |
| WORKING WIDTH: | 180 мм |
| HANDLE: | Yes |
| HANDLE FORM: | D |
| PRODUCT WEIGHT: | 1.820 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗАТОЧЕН РЕЖЕЩ РЪБ |
| EAN | 6411501314130 |


