| LENGTH | 170.00 см |
| HEIGHT | 155.00 см |
| MAXIMUM LOAD | 240.000 kg |
| Brand | HD |
| MODEL: | 8647 |
| TYPE: | ЛЮЛКА МЕТАЛНА |
| LENGTH: | 170.00 см |
| WIDTH: | 115.00 см |
| HEIGHT: | 155.00 см |
| MATERIAL: | МЕТАЛ, ТЕКСТИЛЕН И ПОЛИЕСТЕР |
| MAXIMUM LOAD: | 240.000 kg |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT: | 25.000 kg |
| EAN | 8939973119155 |










