| MEMORY CAPACITY | 8 GB |
| FMRADIO | No |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | LC BLACK 8GB |
| MEMORY CAPACITY: | 8 GB |
| LCD DISPLAY: | No |
| PLAYABLE FORMATS: | MP3, WMA |
| FMRADIO: | No |
| HEADPHONES INCLUDED: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 21768064 |



i
"" Today
| MEMORY CAPACITY | 8 GB |
| FMRADIO | No |
| Brand | DIVA |
| MODEL: | LC BLACK 8GB |
| MEMORY CAPACITY: | 8 GB |
| LCD DISPLAY: | No |
| PLAYABLE FORMATS: | MP3, WMA |
| FMRADIO: | No |
| HEADPHONES INCLUDED: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 12 MONTHS |
| EAN | 21768064 |