| LENGTH | 5.00 м |
| PRESSURE | 3.5 bar |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 119334 |
| LENGTH: | 5.00 м |
| PRESSURE: | 3.5 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ОРАНЖЕВ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С РАЗПРЪСКВАЧ В К-КТА |
| EAN | 8000625093342 |









5.00 € / 9.78 лв. i
"" in 7 days
| LENGTH | 5.00 м |
| PRESSURE | 3.5 bar |
| Brand | CLABER |
| MODEL: | 119334 |
| LENGTH: | 5.00 м |
| PRESSURE: | 3.5 bar |
| TYPE: | НА БРОЙ |
| COLOUR: | ОРАНЖЕВ |
| ADDITIONAL INFORMATION: | С РАЗПРЪСКВАЧ В К-КТА |
| EAN | 8000625093342 |