| POWER | 165.00 W |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF9940F0 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 165.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.100 kg |
| EAN | 3121040088883 |












i
"" Today
| POWER | 165.00 W |
| Brand | ROWENTA |
| MODEL: | CF9940F0 |
| TYPE: | CURLER |
| POWER: | 165.00 W |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 2.100 kg |
| EAN | 3121040088883 |