| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | КАЙРА |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WIDTH TALLBOY: | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY: | 162.00 см |
| DEPTH TALLBOY: | 30.00 см |
| EAN | 6988354237928 |








25.50 € / 49.87 лв. i
"" in 7 days
| COLOUR | БЯЛ |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | КАЙРА |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | КОЛОНА ЗА БАНЯ |
| COLOUR: | БЯЛ |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WIDTH TALLBOY: | 30.00 см |
| HEIGHT TALLBOY: | 162.00 см |
| DEPTH TALLBOY: | 30.00 см |
| EAN | 6988354237928 |