| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 13.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | 7046UP/7013 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 60.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 13.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 6988354215117 |







