| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 40.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 12.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | LED |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 40.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 12.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | LED |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354229756 |




