| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 75.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING | 15.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | Yes |
| SOFT CLOSE | No |
| Brand | VICARD |
| MODEL: | ЕЛЕКТРА |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 75.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 70.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 15.00 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | Yes |
| SOFT CLOSE: | No |
| EAN | 3800143613689 |







