| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING | 50.00 см |
| HEIGHT TOPPING | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING | 14.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR | No |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | ВИСОТА |
| MODEL: | ИРА |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С ОГЛЕДАЛО |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH TOPPING: | 50.00 см |
| HEIGHT TOPPING: | 65.00 см |
| DEPTH TOPPING: | 14.50 см |
| LIGHT OF THE MIRROR: | No |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 3800224041998 |







