| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ЕЙМИ |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 47.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| EAN | 6988354224744 |









