| COLOUR | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 45.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ЛОРИС 6060 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WIDTH BOTTOM PART: | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 60.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 45.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| WARRANTY: | 120 MONTHS |
| EAN | 6988354250620 |





