| WIDTH BOTTOM PART | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART | 54.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART | 47.00 см |
| SOFT CLOSE | Yes |
| Brand | SYNCHRO |
| MODEL: | S56 |
| MATERIAL: | PVC |
| TYPE BATH FURNITURE: | ШКАФ ЗА БАНЯ С УМИВАЛНИК |
| WIDTH BOTTOM PART: | 60.00 см |
| HEIGHT BOTTOM PART: | 54.00 см |
| DEPTH BOTTOM PART: | 47.00 см |
| SOFT CLOSE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| EAN | 3800132514287 |


