| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT | 2.80 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS | 3 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | MG2500DS |
| TYPE: | месомелачка |
| POWER: | 2500 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| MAXIMUM QUANTITY OF MEAT: | 2.80 kg/min |
| NUMBER OF GRIDS: | 3 |
| SAUSAGE ATTACHMENT: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.600 kg |
| EAN | 3838782837562 |











