| NUMBER OF GRIDS | 2 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZMM1215B |
| TYPE: | месомелачка |
| POWER: | 1100 W |
| NUMBER OF GRIDS: | 2 |
| SAUSAGE ATTACHMENT: | Yes |
| ATTACHMENT FOR TOMATOES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.000 kg |
| EAN | 5908269371181 |






i
"" Today
| NUMBER OF GRIDS | 2 |
| Brand | ZELMER |
| MODEL: | ZMM1215B |
| TYPE: | месомелачка |
| POWER: | 1100 W |
| NUMBER OF GRIDS: | 2 |
| SAUSAGE ATTACHMENT: | Yes |
| ATTACHMENT FOR TOMATOES: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.000 kg |
| EAN | 5908269371181 |