| POWER | 140.00 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| CUP | Yes |
| CUP CAPACITY | 500 ml |
| Brand | ROHNSON |
| MODEL: | R-4410 |
| POWER: | 140.00 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| DOUBLE MIXER: | No |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CUP: | Yes |
| CUP CAPACITY: | 500 ml |
| CUP MATERIAL: | METAL |
| COLOUR: | СИВ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 5202561597219 |







