Monitor ASUS ROG Strix XG27AQMR Gaming 0.233 мм, 178°/ 178°, IPS, 27.0 ", 68.6 см, 2560x1440, 300.00 Hz, 1.00 ms, HDMI, DisplayPort, BLACK
Code: 503817
Unavailable online. Check the availability in stores.
Price:638.00/1247.82 лв.
See credit plans
from24.04
/
47.02 лв.
DISPLAY TECHNOLOGY
IPS
SCREEN TYPE
Flat
DISPLAY SIZE INCH
27.0 "
RESOLUTION
2560x1440
REFRESH RATE
300.00 Hz
BrandASUS
MODEL:
ROG Strix XG27AQMR Gaming
DISPLAY TECHNOLOGY:
IPS
DISPLAY COVERAGE:
МАТОВ
SCREEN TYPE:
Flat
DISPLAY SIZE INCH:
27.0 "
DISPLAY SIZE SM:
68.6 см
ASPECT RATIO:
16:9
RESOLUTION:
2560x1440
REFRESH RATE:
300.00 Hz
RESPONSE TIME G2G:
1.00 ms
BRIGHTNESS:
350 nits
STATIC CONTRAST RATIO:
1000:1
DISPLAY COMPATIBILITY:
FREESYNC PRO, G-SYNC COMP
PIXEL PITCH:
0.233 мм