| DISPLAY TECHNOLOGY | IPS |
| SCREEN TYPE | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH | 27.0 " |
| RESOLUTION | 3840x2160 |
| REFRESH RATE | 144.00 Hz |
| Brand | LG |
| MODEL: | 27GN95R-B |
| DISPLAY TECHNOLOGY: | IPS |
| DISPLAY COVERAGE: | МАТОВ |
| SCREEN TYPE: | Flat |
| DISPLAY SIZE INCH: | 27.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 68.6 см |
| ASPECT RATIO: | 16:9 |
| RESOLUTION: | 3840x2160 |
| REFRESH RATE: | 144.00 Hz |
| BRIGHTNESS: | 400 nits |
| STATIC CONTRAST RATIO: | 1000:1 |
| DISPLAY COMPATIBILITY: | FREESYNC PREMIUM PRO, G-SYNC |
| PIXEL PITCH: | 0.156 мм |
| ANGLEVIEW: | 178°/178° |
| PIVOT FUNCTION: | Yes |
| HEIGHT ADJUSTMENT: | Yes |
| HDMI: | 2 БР |
| HDMI VERSION: | 2 |
| DisplayPort: | 1 БР |
| DISPLAYPORT VERSION: | 1.4 |
| OTHER PORTS: | AUX, 2x USB 3.0 HUB |
| VESA COMPATIBILITY: | 100X100 MM |
| SPEAKERS: | No |
| MISCELLANEOUS: | FLICKER SAFE, BLACK STABILIZER |
| Gaming: | Yes |
| DIMENSION: | 609 X 353-571 X 54-291 MM |
| WEIGHT: | 7.300 kg |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 36 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | G |
| EAN | 8806091752697 |

























