| WORKING WIDTH | 68.00 см |
| Brand | GARDENMAX |
| MODEL: | 3TGQ-4G |
| RATED POWER: | 5.40 КС |
| TYPE ENGINE: | БЕНЗИНОВ |
| WORKING WIDTH: | 68.00 см |
| DEPTH: | 30.00 см |
| NUMBER OF GEARS: | 2 |
| PRODUCT WEIGHT: | 70.000 kg |
| SUITABLE FOR: | PROFFESIONAL USE |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЧЕТИРИТАКТОВ ДВИГАТЕЛ |










