| POWER | 1000 W |
| PRESET PROGRAMS | 15 |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | MC6MBK |
| TYPE: | COMBINED MULTICOOKER |
| POWER: | 1000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| PRESET PROGRAMS: | 15 |
| AUTO OFF: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| STEAM COOKING: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | Yes |
| DIMENSIONS: | 33 X 32 X 31 CM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.600 kg |
| EAN | 3838782463785 |







