| HDD | 8 GB |
| HDMI | Yes |
| OS | FIRE OS |
| Brand | AMAZON |
| MODEL: | FIRE TV STICK 4K GEN2 |
| 3D TECHNOLOGY: | No |
| HDD: | 8 GB |
| CPU: | Quad-core CPU |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | Dolby Vision,HDR,H.264,H.265 |
| AUDIOFORMAT: | MP3,FLAC,AAC-LC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG,PNG,GIF,BMP |
| SOUND DECODERS: | Dolby Digital Plus |
| OS: | FIRE OS |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| MODEL: | FIRE TV STICK 4K GEN2 |
| 3D TECHNOLOGY: | No |
| HDD: | 8 GB |
| CPU: | Quad-core CPU |
| RAM: | 2 GB |
| VIDEO FORMAT: | Dolby Vision,HDR,H.264,H.265 |
| AUDIOFORMAT: | MP3,FLAC,AAC-LC |
| PHOTO FORMAT: | JPEG,PNG,GIF,BMP |
| SOUND DECODERS: | Dolby Digital Plus |
| OS: | FIRE OS |
| OPTICAL SPDIF: | No |
| WI-FI: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 0.050 kg |
| EAN | 840268935092 |





