| FOCAL LENGHT | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE | F1.2 |
| ANGLEVIEW | 28.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-56MM F1.2 R APD |
| FOCAL LENGHT: | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE: | F1.2 |
| ANGLEVIEW: | 28.5° |
| WEIGHT: | 405g |
| FILTER THREAD: | 62mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 74101025699 |



i
| FOCAL LENGHT | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE | F1.2 |
| ANGLEVIEW | 28.5° |
| Brand | FUJIFILM |
| MODEL: | XF-56MM F1.2 R APD |
| FOCAL LENGHT: | 56mm ( 85mm) |
| APERTURE: | F1.2 |
| ANGLEVIEW: | 28.5° |
| WEIGHT: | 405g |
| FILTER THREAD: | 62mm |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 74101025699 |