| MAXPOWER-W | 9.0 W |
| SOCKET | E27 |
| Brand | EMOS |
| MODEL: | 9W E27 RGBW |
| TYPE: | СМАРТ КРУШКА |
| MAXPOWER-W: | 9.0 W |
| SOCKET: | E27 |
| POWER OF ILLUMINATION: | 806 LM |
| LIGHT TYPE: | RGB |
| DIMMABLE: | Yes |
| COLOUR TEMPERATURE: | 2700 - 6500 K |
| NUMBER OF BULBS IN SET: | 1 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | 806 LM |
| EAN | 8592920120125 |





