| TYPE | PH |
| SIZE | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN68038 |
| TYPE: | PH |
| SIZE: | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.138 kg |
| EAN | 3800755680383 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" in 7 days
| TYPE | PH |
| SIZE | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER | 100 мм |
| Brand | FORCE |
| MODEL: | JN68038 |
| TYPE: | PH |
| SIZE: | PH2 |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 100 мм |
| TOOL MATERIAL: | CR-V СТОМАНА |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.138 kg |
| EAN | 3800755680383 |