| TYPE | ПЛОСКА |
| SIZE | 5,5 Х 75 ММ |
| SLOT WIDTH | 5.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER | 75 мм |
| ISOLATED | No |
| Brand | TOPMASTER |
| MODEL: | 221562 |
| TYPE: | ПЛОСКА |
| SIZE: | 5,5 Х 75 ММ |
| SLOT WIDTH: | 5.50 мм |
| LENGTH SCREWDRIVER: | 75 мм |
| TOOL MATERIAL: | SVCM СТОМАНА |
| MAGNETIC TIP: | Yes |
| HANDLE: | 2-COMPONENT |
| GO-THROUGH: | No |
| EAN | 3800123155000 |


